Działka budowlana Adamów-Wieś
Adamów-Wieś, mazowieckie
- 165 000 zł
- 1 032 m²
- 160 zł/m²
Michał Adamczews...
Skontaktuj się
Działka budowlana Adamów-Wieś
Adamów-Wieś, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana Adamów-Wieś
Zaktualizowane: 12 maja 2026
165 000 zł 1 032 m² 160 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 165 000 zł (160 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 032 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, zalesiona
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: AJ PROMOTION, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 61286
Lokalizacja
- Adres: Adamów-Wieś, Radziejowice, żyrardowski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowa działka leśno-budowlana o powierzchni 1032 m położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś, tuż obok Radziejowic.
Ta prostokątna, częściowo zalesiona nieruchomość to idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu wtopionym w naturę. Działka znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz licznych terenów zielonych, co gwarantuje prywatność i relaks. (...)